Jak nakupovat na našem webu?

 

Vybrali jste si dlažbu, která se vám přesně hodí do koupelny nebo si chcete pořídit sanitární keramiku? Toto všechno, a ještě mnohem více pro vás máme na naší kamenné pobočce i na našem webu. Pročtěte si, jak u nás nakupovat.

Navštivte naši vzorkovnu Českém Krumlově, kde si můžete prohlédnout a rovnou i zakoupit naše produkty, pomůžeme vám s jejich vizualizací a rádi vám zde také osobně poradíme.

Pokud se vám ale nechce navštěvovat naši vzorkovnu, můžete si prohlédnout všechny naše produkty na našem webu a také rovnou odeslat poptávku.

1. Vybírejte z pohodlí domova

Prohlédněte si naše produkty, které jsme rozdělili do dvou kategorií. Na našem webu můžete vybírat v kategoriích:

 

2. Odešlete nezávaznou poptávku

Každý produkt, který na našem webu najdete, můžete “Přidat do výběru”.  Všechno zboží, které si do výběru přidáte, najdete v sekci Můj výběr, kterou najdete v horní části stránky.

Jakmile si do výběru přidáte všechny produkty, které byste si chtěli zakoupit, přejděte do sekce Můj výběr, vyplňte vaše kontaktní údaje a odešlete poptávku.

 

3. Domluvíme se na dopravě a platbě

Jakmile odešlete poptávku, napíšeme vám e-mail nebo vám zavoláme. Zodpovíme veškeré vaše dotazy a vytvoříme vám také fakturu, kterou následně zaplatíte.

Domluvíme se s vámi také na termínu a způsobu dopravy zboží.

 

4. Radujte se z nákupu bez starostí

Nakupujte online z pohodlí domova a během pár dnů se můžete těšit z našich produktů a snadného nákupu.

 
Přijedeme k Vám ZDARMA!