O nás

Koupelny Krumlov

Myšlenka založit firmu KOUPELNY KRUMLOV vznikla na začátku roku 2015, kdy jsme vzhledem k naší angažovanosti v oboru stavebnictví čelili požadavkům našich klientu na rozšíření stávající nabídky. Zároveň jsme vnímali náš nedostatek v nabídce materiálů do interiéru, kde prodej z katalogu vždy nebyl zárukou úspěchu. Klient je náročný a hledá kvalitu.

V roce 2016 už naše kroky nabyly jasnější kontury a došlo k rozhodnutí otevřít pro klienty prodejnu v oblasti stále více atraktivní a vyhledávané pro nové bytové výstavby související s rozšiřováním potřebné infrastruktury. Zároveň cílí na klienty požadující maximální kvalitu a komfort ubytovacích a restauračních zařízení. 

 

Koupelny Krumlov a Keramika Soukup a.s.

Stát se součástí sítě partnerských prodejen KERAMIKA SOUKUP a.s. pak bylo faktickým završením naší snahy a obrovským oceněním naší práce s potvrzením správnosti vize očekávaných úspěchů.

Spojení našich znalostí lokality se společností Keramika Soukup a.s., kterou vnímáme jako jednu z nejvýznamnějších obchodních firem v tomto segmentu, pak jen zvýšilo naše sebevědomí a sílu, kterou chceme nabídnout našim zákazníkům v naší nové prodejně téměř v srdci Českého Krumlova

Oceněním naší práce je splnění potřeb a požadavků každého, kdo nás poctí svou návštěvou a pro kterého bude naší ctí stát se partnerem.

Dovolte nám být mostem ke splnění Vašich snů a přijďte se s námi podělit o Vaše nápady a požadavky, které se budeme snažit vyplnit nad Vaše očekávání.

 

EET ( §25 Informační povinnost poplatníka) „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Přijedeme k Vám ZDARMA!